UA-9294550-8

Dušas kabīnes izvēle.

Dušas kabīnes izvēle.

dušas kabīnes

Ja jums nepatīk zvilnēt siltā vannā un esat pieraduši veikt atsvaidzinošu dušu no rītiem vai relaksējošu dušu pirms gulētiešanas, tad dušas kabīne ir optimālākais risinājums. Alternatīva, protams, ir savienot vannu ar dušu, taču, komforta un ērtību dēļ, ko sniedz atsevišķas dušas kabīnes, tās kļūst arvien populārākas. Ir vairāki iemesli kādēļ:

  • Pirmkārt, salīdzinājumā ar vannu, dušas kabīne ekonomē ūdeni aptuveni piecas reizes.
  • Otrkārt, mazgāšanās dušā aizņem daudz mazāk laika nekā mazgāšanās vannā.
  • Treškārt, dušas kabīne ietaupa vietu, jo vanna aizņem daudz vairāk telpas nekā dušas kabīne.
  • Turklāt, mazgāšanās dušas kabīnē, tiek uzskatīta par daudz higiēniskāku nekā mazgāšanās vannā, jo netīrumi tiek nomazgāti ar plūstošu ūdeni.

Esam noskaidrojuši priekšrocības un ir laiks, lai dotos uz salonu izvēlēties dušas kabīnes.

Pirms iegādāties dušas kabīni  ir nepieciešams izvēlēties tās tipu. Ir atklātās un slēgtās dušas kabīnes. Atvērtas dušas kabīnes ļauj izveidot dušas zonu un tās ir norobežotas no apkārtējās telpas ar dušas starpsienu un/vai dušas durvīm. Jumta šādām kabīnēm nav. Slēgtās dušas kabīnes ir pilnīgi norobežotas pa perimetru un tām ir jumts, kas novērš tvaika izplūdi un kavē kondensāta uzkrāšanos apkārtējā telpā. Līdz ar to, slēgtās dušas kabīnes ir spēj uzturēt labāku mikroklimatu vannas istabā, taču tās, līdz ar tehniskā risinājuma niansēm ir dārgākas.

Durvis dušas kabīnēm parasti tiek izgatavoti no stikla vai, lētākā izpildījumā, no plastikāta, kas var būt caurspīdīgs vai matēts. Kabīnei var būt viena vai divas veramas durvis. Jāņem vērā, ka šāda tipa kabīnēm ar veramām durvīm parasti ir vajadzīga lielāka platība vannas istabā nekā iekārtām ar bīdāmām durvīm.

Izvēloties un plānojot dušas kabīni ir nepieciešams ņemt vērā, ka tās izmērs nedrīkst būt mazāks par 80 x 80 cm, pretējā gadījumā Jums nāksies justies ļoti saspiestam atrodoties tik ierobežotā telpā.

Dušas kabīnes paliktnis var būt izgatavots no tērauda, keramikas, mākslīgā marmora, kā arī no sintētiskiem materiāliem – akrila. Visiem šiem materiāliem ir savas īpatnības ekspluatācijā un apkopē. Piemēram,  tērauda paliktņi var grabēt zem ūdensstrūklas, paliktņi, kas izgatavoti no keramikas ir trauslāki, marmora paliktņi ir dārgi, taču tās ir tā vērti: izturīgi, ērti un ar perfektu izskatu. Populārie akrila paliktņi ir izskatīgi, bet samērā neizturīgi un tiem vajag speciālu rāmi uz kura tie tiek montēti.

Izvēloties dušas paliktni ir vēlams to pārrunāt ar veikala konsultantu, kas pārzin visas nianses un ieteiks labāko un piemērotāko risinājumu tieši Jums.

duškabīne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Яндекс.Метрика