UA-9294550-8

Dušas uzgaļi masāžai mājās

Dušas uzgaļi masāžai mājās

dušas uzgaļi

Veikalos ir pieejami daudz un dažādi dušas uzgaļi un tikpat dažāda ir to pielietojamība. Parastie tie, kur ūdens tek spēcīgā vai maigāk tekošā strūklā un tie paredzēti, lai vienkārši nomazgātos. Savukārt citiem ir vairākas regulējamas strūklas vienā dušas uzgalī, bet nav paskaidrojumiem pie iepakojuma – ko pircējam ar tiem visiem darīt?

Atbilde ir pavisam vienkārša – masāža, jo dušas uzgaļi, kuros ūdens netek ar šalti, masāžai neder. Proti, kamēr mazgājat savu ķermeni, sniedziet tam arī pilnu ķermeņa masāžu. Parasti to dara noregulējot dušas uzgali uz spēcīgāko strūklu. Būtu labi, ja dušas uzgalim ir vairākas spēcīgās strūklas, jo atkarībā no tā, kā spēcīgā strūkla un smidzinošā daļa tek, tiek masētas dažādas ķermeņa daļas un tas ļauj arī Jums izvēlēties masāžu, ko vēlaties, un ar tām variēt. Modernākiem dušas uzgaļiem ir arī dažādu leņķu strūklas sistēmas, lai masētu lielāku ķermeņa daļu ar Jūsu izvēlētu strūklas spēcīgumu. Citos uzgaļos dušas tecējumu var noregulēt iecienītas dziesmas ritmā, tā relaksējoties vēl vairāk un ar lielāku gandarījumu.

Regulējamie dušas uzgaļi ļauj baudīt patīkamu masāžu savā dušas kabīnē. Tas ir ļoti izsmalcināts veids kā mazgāties. Dušas siltums noņem muskuļu saspringumu un notīra ķermeni no sviedriem un netīrumiem. Un masējošs dušas uzgalis palīdz atgūt spirgtumu. Turklāt rokā turama duša ļauj izmasēt un piekļūt tām ķermeņa vietām, kas tieši Jums ir vissaspringtākās. Ūdens atver poras un iztīra miesu no sārņiem, kas ir labs līdzeklis pat cīņai ar akni. Piemēram, silta ūdens spēcīgas strūklas masāža, izsitot un izkarsējot miesu, liek mazliet pasvīst, kas vēl vairāk palīdz atbrīvoties no netīrumiem, kas sakrājušies ādas porās.

Tas viss regulējamos dušas uzgaļus padara par vienkāršu un higiēnisku līdzekli sevis mazgāšanā. Turklāt vairāki uzgaļi ir nepieciešami, lai pēc relaksējošās un karstās dušas varētu noregulēt uzgali ar maigāku strūklu un vēsāku ūdeni, lai noskalotos un pēc masāžas pamodinātu savu atslābināto ķermeni.

Vairāk par dušām var lasīt šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Яндекс.Метрика