UA-9294550-8

Vannas istabas pārbūvēšana

Vannas istabas pārbūvēšana

Atceries!

Viena no lielākajām (un biežākajām) kļūdām, kuru pieļauj laikā, kad tiek iekārtota vai pārbūvēta vannas istaba, ir pārāk lielas vai pārāk mazas vannas izvēle, kas neļauj tai ideāli iekļauties kopējā telpas interjērā.

Vannas istabas plānošana

Plānojot vannas istabu galvenais ir palūkoties ārpus šīs telpas. Vai stils, kuru jūs izvēlaties saplūst ar pārējo interjēru jūsu mājā vai dzīvoklī? Noteikti paturiet prātā to, ka nav speciāli jāveido dažādu stilu telpas, lai pašam nebūtu garlaicīgi. Piemēram, ja durvju rokturi visā mājā ir no pulētas bronzas un jūs izvēlaties niķeļa rokturus vannas istabā, šī izvēle noteikti dursies acīs , atgādinās par nesaderību un neliecinās par labu gaumi.

dušas kabīnes

Tas pats attiecas arī uz krāsu shēmām. Ja guļamistabā sienas ir krāsotas jautri dzeltenā un jūs dodaties uz bordo vīna krāsas vannasistabu, kontrasts radīs nemieru un zināmu disharmoniju. Ja jūs plānojat atjaunot guļamistabu un mainīt krāsas arī tur, visdrīzāk jums ir nepieciešams saskaņot abas šīs telpas.

 

“Jā, vannas istaba ir daļa no guļamistabas un tas ir saistāms arī ar krāsu vai tekstūru” saka dizainers Eileen Kollias. “Ja vannas istabas ieeja ir gaitenī un tā nav daļa no komplekta – guļamistaba – vannas istaba, es nedomāju, ka te ir kāda saistība vispār. Līdz ar to, tai var būt sava tēma un dizaina akcents, un ir jautri, ja tie ir pilnīgi atšķirīgi.”

 

Plānojat izkārtojumu vannas istabā, ir svarīgi  izmantot katru kvadrātcentimetru. Atbistoši skapji santehnikai, vanna, kas izvēlēta – atbilstoši telpas izmēriem ,dušas kabīne kas eleganti iekļaujas telpā, netraucējot durvu atvēršanai. Izlemiet, vai vēlaties, lai jums ir liela vanna, kurā jutīsieties kā kapteinis uz kuģa, vai arī izmantojiet šo lielās vannas kvadrātmetru dušas kabīnei.

 

Vannas istabas funkcionālais zonējums

Organizējot funkcionālās zonas ap vannas istabas centru, jūs veidojat vannas istabā pietiekami daudz telpas, neatkarīgi no tās lieluma. Ja virtuvē tiek veidotas 3 funkcionālās zonas, tad vannas istabā šāda peieja nebūt nav no tiem efektīvākajiem un labākajiem risinājumiem.

 

Telpu plānošana nenoliedzami ir atkarīga no jūsu dzīvesveida un tā, kā jūs izmantosiet šo telpu. Tomēr, plānojot paturiet prātā to, ka, ja jums ir jāpārvieto vanna, izlietne, duša vai bidē, lai pielāgotos jaunajam dizainam, cena projektam būs daudz lielāka, jo būs nepieciešams pārvietot ūdensvada, kanalizācijas, ventilācijas, elektrības un citus pievadus.

vannas

Veiksmi un izdomu jaunas vannas un duškabīnes iegādē un vannas istabas pārbūvē! Vairāk par vannām un duškabīnēm var izlasīt šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Яндекс.Метрика