UA-9294550-8

Vannas pēc pasūtījuma

Vannas pēc pasūtījuma

Informācijas avots www.amirels.lv

Mūsdienās vannu piedāvājums ir ļoti plašs un sev tīkamāko vannas modeli spēj atrast gandrīz katrs, tomēr ir cilvēki, kas savai vannas istabai vēlas īpaša dizaina, izmēra vai formas vannu. Tad risinājums ir vanna pēc pasūtījuma.

vannas

Kā izvēlēties vannu pēc pasūtījuma?

Akrila vannas pēc pasūtījuma: Akrils ir materiāls, kas ļauj realizēt pat ļoti ekstravagantas un formas ziņā unikālas vannas, turklāt akrila vannu krāsu izvēle ir ļoti plaša, ļaujot pasūtītājam izvēlēties arī specifiskas krāsas vannu. Izvēloties vannu pēc pasūtījuma, visbiežāk tiek pasūtītas tieši akrila vannas, jo tās ļauj radoši izpausties, turklāt akrila vannu cenas ir pietiekami demokrātiskas, lai šādu vannu spētu atļauties katrs. Tomēr jāņem vērā fakts, ka speciāli pasūtīta akrila vanna maksās dārgāk nekā kāds no gatavajiem akrila vannu modeļiem veikalā.

Akmensmasas jeb polimērkeramikas vannas pēc pasūtījuma: Šādas vannas tiek izgatavotas, lejot granīta un speciālu sveķu maisījumu vannas formās, tāpēc arī akmensmasas vannas iespējams izveidot dažādās formās. Akmensmasas vannas pēc izgatavošanas tiek krāsotas, tāpēc vannas pasūtītājs var izvēlēties arī sev tīkamāko krāsu. Pasūtot akmensmasas vannu, būtu jāņem vērā, ka šī materiāla vannas nav īpaši vieglas, tāpēc, jo lielāka būs pasūtītā vanna, jo vairāk tā svērs. Bieži vien akmensmasas vannu svars sasniedz vairākus simtus kilogramu. Pozitīvās šo vannu īpašības ir to stabilitāte, vienkāršā kopšana, kā arī ilgais kalpošanas mūžs.

Koka vannas: Pēdējo gadu laikā populāras kļuvušas koka vannas, kuras izgatavo kokapstrādes meistari un galdnieki. Koka vannu izgatavošana ir sarežģīta, tām nepieciešama īpaša kopšana, kā arī to cenas ir salīdzinoši augstas, turklāt to kalpošanas ilgums ir daudz īsāks, ja salīdzina, piemēram, ar akrila vai akmensmasas vannām. Koka vannas izvēlas cilvēki, kas ciena skaistu, dabisku un nedaudz ekstravagantu dizainu.

Citu materiālu vannas pēc pasūtījuma: Iespējams pasūtīt arī vannas no citiem materiāliem, tomēr jāņem vērā tas, ka to formas būs daudz klasiskākas, jo dažādi materiāli, piemēram, čuguns, neļauj veikt pārāk plašas manipulācijas ar formas veidošanu. Jāņem vērā, ka ir materiāli, piemēram, marmors, kas nesniedz arī pārāk plašu krāsu izvēli, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka šādu materiālu vannas ir mazāk skaistas. Klasiskas vannas ir nezūdoša vērtība, kas vienmēr ir modē.

Pirms vannas pasūtīšanas vajadzētu pārliecināties, vai vannu ražotāju piedāvājumā nav atrodams tieši tas, ko meklē, jo gatavu vannu nopirkt ir lētāk, nekā pasūtīt īpaši tavai vannas istabai veidotu modeli. Tomēr, ja tavs izsapņotais vannas modelis ir tik specifisks, ka tādu nevar atrast pie vannu tirgotājiem, tad nāksies vien vannu pasūtīt. Veicot pasūtījumu, vannas izgatavotājam vajadzētu sīki izklāstīt savu vīziju par vannu vai izveidot skices, lai vēlamais rezultāts tiktu realizēts precīzi, kā būsi to iztēlojies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Яндекс.Метрика